حضور انجمن علمی طبیعت گردی ایران در کنگره بین المللی قلب ایران-اروپا پژوهشی
تاریخ انتشار: سه‌شنبه، 16 آبان 1396 09:30:18
اولین کنگره بین المللی بیماری های مادرزادی و دریچه ای قلب و نمایشگاه صنایع وابسته طی روزهای 11 الی 13 آبان ماه سال جاری درمحل بیمارستان رضوی مشهد برپا گردید.
حضور انجمن علمی طبیعت گردی ایران در کنگره بین المللی قلب ایران-اروپا

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی طبیعت گردی ایران با مشارکت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری خراسان رضوی در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و به معرفی جاذبه ها و توانمندیهای گردشگری و طبیعت گردی کشور پرداخت. 

 همچنین توضیحات لازم در زمینه معرفی فعالیت های انجمن همراه با برنامه های دردست اقدام و چگونگی عضویت در انجمن توسط کارشناسان حاضر در غرفه به علاقه مندان ارایه گردید که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت .

انجمن علمی طبیعت گردی ایران در طول ایام برپایی کنگره میزبان جمع کثیری از  میهمانان داخلی و خارجی از جمله دهها پزشک متخصص از بیش از57 کشور بود. همچنین جمعی از مسولان دستگاههای اجرایی کشور و روسای دانشگاههای علوم پزشکی و بیمارستانهای کشورمان  ، جراحان برجسته  و بازرگانانی از کشورهای مختلف  از غرفه انجمن بازدید بعمل آوردند.

لازم به ذکر است انجمن علمی طبیعت گردی ایران، از ابتدای سال جاری با کسب مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در موسسه آموزش عالی بینالود مشهد آغار به کار کرده است.