اطلاعیه زمان برگزاری کلاسهای عملی،شیوه امتحانات پایان ترم،و بازه زمانی ثبت نمرات آموزش
تاریخ انتشار: جمعه، 9 خرداد 1399 19:21:13

با عنایت به دستورالعمل های صادره از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز پیرو اطلاعیه های قبلی، مصوبات کارگروه آموزش مجازی مورخ  ۹۹/۳/۷ به شرح زیر اعلام می گردد:

 ۱- آزمون دروسی که در طول ترم جاری بصورت مجازی آفلاین یا آنلاین برگزار گردیده اند، به شکل مجازی و به صورت آزمون مستمر، و تنها در صورت نیاز، به صورت آزمون پایانی برگزار خواهد شد.

۲- تاریخ پایان کلاس ها، ۲۹ خرداد و بازه زمانی ثبت نمرات از ۱ تیرماه لغایت ۲۰ تیر ماه، خواهد بود. لیکن درصورت نیاز، کلاس های مجازی می توانند در طول بازه زمانی ثبت نمرات نیز کماکان ادامه یابند.

۳-  کلیه دانشجویان عزیز موظف اند حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه جاری، نسبت به تعیین وضعیت شهریه خود اقدام نمایند تا امکان شرکت در آزمون های پایان ترم و ثبت الکترونیک نمرات ایشان فراهم گردد.

۴- با توجه به شرایط خاص آموزشی در نیمسال جاری ،مهلت رسیدگی به اعتراضات احتمالی دانشجویان به نمرات از سه روز به هفت روز  افزایش می‌یابد و پس از آن اساتید محترم، می‌توانند نسبت به تایید و ثبت نمرات اقدام نمایند.

۵- زمان برگزاری دروس عملی و کارگاهی که امکان تشکیل آن تاکنون فراهم نشده است، از تاریخ ۲۱ تیرماه لغایت ۳۰ مرداد ماه و با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی و به صورت حضوری خواهد بود. همچنین برگزاری آزمون پایانی دروس عملی و ثبت نمرات‌ آن نیز در همین بازه زمانی انجام خواهد شد.

بدیهی است در صورت تصویب و ابلاغ هر گونه دستورالعمل جدیدی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در رابطه با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، ملاک عمل دستورالعمل های جدید صادر خواهد بود.