اطلاعیه نحوه برگزاری کلاسهای حضوری و امتحانات پایان ترم آموزش
تاریخ انتشار: شنبه، 3 خرداد 1399 10:26:52

با عنایت به دستورالعمل وزارت علوم تحقیقات و فناوری مبنی بر بازگشایی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با رعایت دستورالعملهای ابلاغی از تاریخ ۱۷ خردادماه جاری ، موسسه آموزش عالی بینالود مشهد  امکان برگزاری کلاس های حضوری را از تاریخ مذکور، با رعایت ضوابط بهداشتی وفاصله گذاری هوشمند، در قالب کلاس های رفع اشکال، بسته به نیاز دانشجویان و اعلام‌ مدیران محترم گروه ، فراهم نموده است.
از اینرو به  منظور برنامه ریزی هرچه بهتر، مقتضی است دانشجویان محترم برای شرکت در کلاسهای رفع اشکال حضوری مرتبط ، لیست دروس مورد درخواست خود را حداکثر تا تاریخ نهم خرداد ماه به اطلاع مدیران محترم  گروه برسانند. لازم به توضیح است که حضور در این کلاسها برای سایر دانشجویان غیر متقاضی اجباری نمی باشد وحضور دانشجویان در موسسه میبایست با رعایت کلیه  ضوابط بهداشتی، زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی باشد و دانشجویان موظفند پس از پایان کلاس، بلافاصله دانشگاه را ترک نمایند.
همچنین با توجه به دستورالعمل شماره ۲/۱۰۰۲۰ مورخ ۹۹/۰۱/۳۱ وزارت علوم در خصوص  نحوه ارزشیابی دانشجویان ، تاکید موسسه در مورد امتحانات پایان ترم، بجز در مواردی خاص، بر روشهای مجازی و ارزشیابی های مستمر در طول ترم توسط استاد مربوطه است.

 از اینرو کلیه دانشجویان موظف اند حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه جاری، نسبت به تعیین وضعیت شهریه خود اقدام نمایند تا مجاز به شرکت در آزمون های پایان ترم دانشگاه شناخته شوند.

بدیهی است درصورت تصویب و ابلاغ هرگونه دستورالعمل جدیدی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در رابطه با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، ملاک عمل  دستورالعمل های جدید صادره خواهد بود.

خاطر نشان می سازد این اطلاعیه، صرفا مربوط به دروسی است که در  طول ترم جاری بصورت مجازی آفلاین یا آنلاین برگزار شده اند و نحوه برگزاری دروس عملی و کارگاهی  که امکان برگزاری آن تاکنون فراهم نشده است، متعاقبا و بر اساس بخشنامه های صادره از سوی وزارت علوم، اعلام خواهد شد.