برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی با عنوان «تیتر ۱۲» فرهنگی
تاریخ انتشار: چهارشنبه، 10 ارديبهشت 1399 22:14:02

برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی، «صفحات اینستاگرامی»، «موشن گرافی»، «فیلم خبری و فتوکلیپ» و«اپلیکیشن‌های اطلاع‌رسانی»با عنوان «تیتر ۱۲» در بهمن ‌ماه امسال 
 جشنواره تیتر ۱۱ در سال گذشته به میزبانی وزارت علوم برگزار گردید و امسال وزارت بهداشت میزبان جشنواره تیتر ۱۲ با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» در بهمن‌ماه 99 خواهد بود.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درباره بخش‌های پنجگانه جشنواره تیتر ۱۲ توضیح داد: جشنواره تیتر امسال از تنوع بالایی برخوردار است و بخش «سرزمین مادری» برای اولین‌بار و با هدف  تبادل افکار و با فراهم سازی بستر فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در حوزه رسانه به این جشنواره اضافه شده است. «بخش ویژه»، «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده» و «فضای مجازی» دیگر بخش‌های این جشنواره دانشجویی را تشکیل می‌دهند.
وی افزود: «اقتصاد دانش بنیان، جهش تولید و توسعه» و «کرونا، جامعه، حکومت» دو موضوع انتخاب شده در «بخش ویژه» جشنواره تیتر ۱۲ هستند. توسعه بخش مجازی از ویژگی‌های این دوره از جشنواره است و با توجه به گسترش فضای مجازی، فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی، اقبال همگانی و تأثیر وافر آن در انتقال اطلاعات و افکار، ضرورت پرداختن به این حوزه از سوی اهالی رسانه‌ و نشریات دانشجویی بیش از پیش احساس می‌شود. به همین منظور بخش مجازی در زمینه «صفحات اینستاگرامی»، «موشن گرافی»، «فیلم خبری و فتوکلیپ» و«اپلیکیشن‌های اطلاع‌رسانی» به جشنواره اضافه شد.

برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی با عنوان «تیتر ۱۲»