چالش کرونا، شناسایی و حمایت از ایده ها، محصولات، اقدامات خلاقانه فرهنگی
تاریخ انتشار: چهارشنبه، 10 ارديبهشت 1399 22:08:50

#چالش_کرونا؛ شناسایی و حمایت از ایده ها، محصولات، اقدامات خلاقانه و... با تکیه بر قدرت هوش جمعی، با مجموع جوایز نقدی: 540.000.000 تومان                           
این روز ها که شیوع کرونا به اولین مسئله‌ی ما تبدیل شده است، اگر به دنبال اجرایی کردن ایده خلاقانه تان برای مبارزه با کرونا هستید و اگر محصولی برای مواجهه با این چالش تولید کردید و نیاز به حمایت دارید و یا حتی در حال اجرای اقدامی در این خصوص هستید و موانعی بر سر راهتان است، نگران نباشید! میتونید در #چالش_کرونا شرکت کنید. سازمان بسیج مستضعفین با مشارکت شبکه گسترده ای از حامیان، چالش نوآوری باز کرونا را به عنوان سازوکاری نوآورانه و پربازده برگزار می‌نماید. این چالش، یک «مسابقه» با تکیه بر قدرت هوش جمعی در جهت مردمی سازی فرآیند حل مسائل پدیده کرونا است.
با آرزوی موفقیت و سلامت برای خانواده بزرگ بینالود، دانشجویان عزیز و همکاران محترم که ایده هایی در رابطه با بهداشت، درمان و پیشگیری، مدیریت وسیاستگذاری، پیامدهای اقتصادی، آسیب های اجتماعی دارند جهت شرکت در این طرح که مورد تأیید معاونت فرهنگی-اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است؛ و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت  https://candoportal.com   مراجعه نمایند.

چالش کرونا،  شناسایی و حمایت از ایده ها، محصولات، اقدامات خلاقانه