اطلاعیه معاونت آموزشی در خصوص نحوه برگزاری کلاس های مجازی آنلاین آموزش
تاریخ انتشار: دوشنبه، 25 فروردين 1399 08:08:48

پیرو اطلاعیه قبلی معاونت آموزشی، در خصوص نحوه برگزاری کلاس های درسی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ ، به اطلاع می رساند کلاس های مجازی آنلاین از تاریخ ۲۶ فروردین ماه و از طریق نرم افزار Adobe Conect برگزار خواهد شد، لذا دانشجویان محترم می بایست طبق برنامه هفتگی دروس خود، در ساعت رسمی هر کلاس، در‌ سر کلاس آنلاین حضور یابند. در مورد کلاس های "هفته درمیان"، اولین هفته از برگزاری کلاس های آنلاین، "فرد" محسوب می گردد.  

شایان ذکر است لیست کلاس هایی که بصورت آنلاین برگزار خواهد شد تا پایان وقت اداری ۲۴ فروردین در پرتال دانشجویی (منوی آموزش مجازی – کلاس مجازی) بارگذاری می گردد. 

الزامات شرکت در کلاس های مجازی آنلاین : 

۱- در زمان کلاس های آنلاین به هیچ عنوان از برنامه های فیلتر شکن یا VPN استفاده نکنید.

۲- به منظور شرکت در کلاس های آنلاین، توصیه می شود از یک لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی استفاده نمایید. شایان ذکر است استفاده از موبایل برای ورود به کلاس آنلاین دارای محدودیت هایی است.

۳- از پایدار و مناسب بودن سرعت اینترنت خود مطمئن شوید. چنانچه از اینترنت گوشی تلفن همراه، بر روی لب تاپ یا کامپیوتر خانگی خود استفاده می نمایید، هنگام دریافت تماس تلفنی، اینترنت شما قطع خواهد شد، بنابراین اکیدا توصیه می شود از اینترنت ثابت، برای این منظور استفاده کنید.

۴- صرفا از آخرین نسخه های مرورگرهای فایرفاکس یا کروم برای اتصال به کلاس آنلاین استفاده نمایید.

۵- جهت ورود به کلاس های آنلاین، می بایست پس از نصب نرم افزار Adobe Connect، ابتدا وارد پرتال دانشجویی خود شده و سپس بر روی لینک کلاس موردنظر در منوی آموزش مجازی – کلاس مجازی کلیک نمایید.

۶- در هر کلاس آنلاین، یک نفر از کارشناسان موسسه، بعنوان پشتیبان جهت رسیدگی به مشکلات احتمالی، حضور دارد که دانشجویان می توانند درصورت لزوم با پشتیبان مربوطه از طریق لینک هایی که در پرتال دانشجویی برای هر درس درج شده، ارتباط برقرار نمایند.

۷- شایان ذکر است در حال حاضر ترافیک اینترنت مورد استفاده در سامانه مجازی موسسه برای کاربران نیمه بها است و موسسه در خصوص رایگان شدن این ترافیک مکاتبات لازم با وزارت علوم را انجام داده و منتظر پاسخ است.

🌐 لینک های آموزشی کلاس های آموزش مجازی آنلاین 

http://dl.binaloud.ac.ir/it/Stu1.mp4
http://dl.binaloud.ac.ir/it/Stu2.mp4
http://dl.binaloud.ac.ir/it/Stu3.mp4