اطلاعیه شماره (3) جشن دانش آموختگی 98 فرهنگی
تاریخ انتشار: پنجشنبه، 3 مرداد 1398 13:43:31

ضمن تشکر از دانشجویان علاقه مند که در فرصت تعیین شده اقدام به ثبت نام در جشن دانش آموختگی نموده اند، به اطلاع می رساند با عنایت به حد نصاب رسیدن تعداد ثبت نام کنندگان، مدیریت فرهنگی در راستای انجام وظایف مربوطه، اقدام به عقد قرارداد با سالن همایش و تالار تخت جمشید شاندیز نموده و بر این اساس، جشن دانش آموختگی در روز سه شنبه پنجم شهریور ماه از ساعت 15 الی 22 برگزار خواهد گردید.
- برنامه جشن شامل موارد شاد و متنوع از قبیل اجرای تئاتر، موسیقی، اهدای تندیس و لوح یادبود، استندآپ کمدی، تقدیر از دانشجویان فعال و ... بوده و در پایان نیز پذیرایی شام انجام خواهد شد.
 - مؤسسه همواره به برنامه جشن دانش آموختگی نگاهی فرهنگی و غیر اقتصادی داشته و در جهت صرف هزینه های مربوطه از قبیل اجاره سالن، ساخت تندیس، تهیه لباس، تصویربرداری، قرارداد با مجری و گروه های هنری و سایر هزینه های اجرایی، علاوه بر وجوه دریافتی از دانشجویان، مبالغ قابل توجهی را نیز خود به این امر اختصاص داده است و بر همین اساس این آمادگی وجود دارد تا ریز مبالغ دریافتی و هزینه های جشن را پس از برگزاری، به رویت دانشجویان متقاضی برساند.
- با عنایت به تقاضای تعدای از دانشجویانی که در مهلت تعیین شده و نیز زمان تمدید ثبت نام، نتوانستند نسبت به ثبت نام در جشن اقدام نمایند، مؤسسه به عنوان آخرین فرصت، تا تاریخ پانزدهم مرداد ماه امکان ثبت نام از طریق پرتال دانشجویی (سیستم فرهنگی و اجتماعی، ثبت نام در جشن دانش آموختگی) را به صورت محدود فراهم نموده و متقاضیان می توانند با شرایط ویژه در نظر گرفته شده، نسبت به ثبت نام در جشن دانش آموختگی اقدام نمایند.
با توجه به بسته شدن برنامه و دو مرحله فرصت ثبت نام، از آنجایی که افزایش ظرفیت ثبت نام در جشن، نیازمند تمهیداتی است، ثبت نام به تعداد کاملاً محدود و با کمی افزایش هزینه صورت خواهد پذیرفت (مبلغ قابل پرداخت به ازای هر دانشجو 120,000 تومان و به ازای هر نفر میهمان 70,000 تومان می باشد). 
- بدیهی است با توجه به ظرفیت بسیار محدود باقیمانده، به محض تکمیل ظرفیت مورد نظر، سیستم ثبت نام بسته خواهد شد و لذا الزاماً تنها تا تاریخ ذکر شده، امکان ثبت نام وجود دارد.
- در صورت وجود ظرفیت ثبت نام، دانشجویانی که از طریق ثبت نام در پرتال دانشجویی با مشکل مواجه شده اند و نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند طی ساعات اداری روزهای سه شنبه، به صورت حضوری به مدیریت فرهنگی مراجعه و یا با تلفن 34230461 تماس حاصل نمایند.