برگزاری پنجاه و ششمین نشست مدیران فرهنگی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی منطقه 9 کشور فرهنگی
تاریخ انتشار: پنجشنبه، 24 اسفند 1396 11:25:42

پنجاه و ششمین نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور( استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان) به میزبانی دانشگاه سمنان با شرکت دانشگاه های دولتی فردوسی مشهد، بیرجند، سبزوار، بجنورد، قوچان، گناباد، قاینات ، موسسه آموزش عالی بینالود مشهد و... برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این نشست یک روزه که در سالن یاس خانه فرهنگ برگزار شد، حجت الاسلام ذوالفقاری لقب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سمنان و دکتر شامحمدی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان به بیان نقطه نظرهای خود در رابطه با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداختند.

در این نشست ضمن بحث و بررسی پیرامون مباحث مشترک، با نگاهی به وقایع نیمه اول دی ماه96، به صورت تخصصی به مبحث تشکیل کرسی های آزاد اندیشی پرداخته شد.

مدیرفرهنگی موسسه آموزش عالی بینالود مشهد، جناب آقای علی اصغر یزدان بخش، در این نشست به عنوان مدیر کمیته فرهنگی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی منطقه 9 کشور در جلسه حضور داشته و در بیان تجارب موفق و ناموفق فرهنگی واجتماعی در نیمسال گذشته و هماهنگی در خصوص فعالیت های مشترک دانشگاه های منطقه، ضمن بیان نقطه نظرات خود، در زمینه ارتباط بیشتر و بهینه بین دانشگاه های کشور و راه های گسترش و تعمیق فعالیت های فرهنگی و جذب بیشتر دانشجویان به تعامل وگفتگو پرداختند.