ثبت نام و برگزاری آزمون سی و ششمین آزمون جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان فرهنگی
تاریخ انتشار: شنبه، 5 تير 1400 01:56:03

به استحضار کلیه دانشجویان عزیز می رساند،پیرو ابلاغ آئین نامه سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن وعترت دانشجویان، با عنایت به شرایط پیش آمده ولزوم تجمیع مرحله دانشگاهی و استانی جشنواره قرآن و عترت ، خواهشمند است جهت اطلاع از نحوه برگزاری و ثبت نام  آزمون بخش معارفی (شامل 7رشته :آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)/حفظ موضوعی قرآن کریم/آشنایی با ترجمه وتفسیرقرآن کریم/آشنایی با سیره معصومین(ع)/احکام/پرسمان قرآنی/سبک زندگی اسلامی و ایرانی) و رشته های حفظ از بخش آوائی (حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و حفظ 5 جزء از قرآن کریم) و رشته های معارفی از دو بخش نهج البلاغه وصحیفه سجادیه (معارف نهج البلاغه و معارف صحیفه سجادیه) از تاریخ 15/4/1400 الی 25/4/1400 با مراجعه به نشانی الکترونیکی quranst.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام ودریافت نام کاربری اقدام نمایید.

 

1. آزمون به صورت مجازی برگزار می شود.

2. سامانه مذکور صرفا در بازه زمانی یاد شده فعال می باشد و ایجاد دسترسی در خارج از زمان مذکور غیر ممکن بوده ومسئولیت عدم ثبت نام درتاریخ مزبور فقط بر عهده دانشجو می باشد.

3. دانشجویان به هنگام ثبت نام در قسمت انتخاب نام استان و شهر، استان و شهر محل تحصیل خود ودر قسمت انتخاب مرکز، نام وزارت علوم،تحقیقات و فناوری را انتخاب نماید.

4. با توجه به برگزاری آزمون در روز دوشنبه مورخه 28/4/1400، دانشجویان می توانند ازساعت 14-8 همان روز با نام کاربری که هنگام ثبت نام دریافت نموده اند، وارد سامانه شده و در آزمون مربوط به خودشان شرکت کنند.

5. هر دانشجو فقط حق شرکت در یک رشته را خواهد داشت.

6. در این آزمون نمره منفی لحاظ می شود.

7. در صورتی که پذیرفته شدگان این مرحله در هر رشته آزمونی بیش از ظرفیت مجاز برای حضور در مرحله سراسری جشنواره باشند، نامبردگان به عنوان راه یافته نهایی به مرحله سراسری محسوب نشده و ارزیابی مجدد انجام خواهد شد که نحوه آن متعاقبا اعلام می گردد.

ثبت نام و برگزاری آزمون سی و ششمین آزمون جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان